Likwidacja Szkód Warszawa -

Klient jest najważniejszy!

Klient jest najważniejszy!

Wiele zakładów dba wyłącznie o zysk – poza naprawieniem szkody właścicieli nie interesuje historia samochodu, możliwości powstania usterki. My działamy zupełnie inaczej! Pragniemy, abyś czuł się u na komfortowo oraz bezpiecznie. Chcemy, aby nasz zakład był miejscem, do którego będziesz wracał, nie tylko z problemem, ale również pragnąc pochwalić się nowymi elementami, wyposażeniem, zapytać o radę. Działając w ten sposób pragniemy zdobyć Twoje zaufanie i sprawić, abyś wiedział, iż jesteśmy nie tylko mechanikami, ale również ludźmi.

Mamy swoje pasje, zainteresowania. Chętnie porozmawiamy o Twoich pasjach!

Opowiedz nam o swoim samochodzie – dlaczego wybrałeś właśnie ten model? Co Cię w nim zainteresowało? Co było dla Ciebie najważniejsze podczas zakupu?

Podczas tego rodzaju rozmowy poznajemy nie tylko samochód, ale i klienta – poprzez rozmowę przełamujemy pierwsze lody, staramy się zaprzyjaźnić i pokazać, iż to właśnie potrzeby klienta oraz sam klient są dla nas ważne.

Kiedy oddajesz nam swój samochód wiemy, jak istotny jest to dla Ciebie przedmiot. Samochód stanowi możliwość przemieszczania się, zarówno wraz z rodziną, ale i na gruncie zawodowym. Jego rolą jest zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu. Staramy się, aby wrócił on do Ciebie w lepszym stanie i pozwalał na cieszenie się każdą chwilą w nim spędzoną.